Valige keel:  Eesti | English
Muutke oma riiki:  
Filiaalide otsija
Filiaalide otsija
Monex OÜ suhtub tõsiselt internetist reisiraha ostmise turvalisuse tagamisse. Meid kontrollib Eesti rahapesu andmebüroo (RAB)
Regulatiivne informatsioon

ChangeGroup Estonia OÜ on Eestis registreeritud ettevõte, mille registrikoodiks on 10559949. Ettevõte on Eesti rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse kohaselt klassifitseeritud finantseerimisasutuse ning valuutavahetusteenuse pakkujana. Meid kontrollib ja reguleerib Eesti rahapesu andmebüroo eesmärgiga tõkestada rahapesu ja terrorismi rahastamist. Mistahes kahtlastest ülekannetest antakse Eesti Politsei- ja Piirivalveameti rahapesu andmebüroole teada. Monitoorime kõiki kahtlaseid või ebatavalisi ülekandeid, nende suurusest sõltumata ning jätame endale õiguse nõuda lisainformatsiooni kõikidelt meie klientidelt mistahes ajahetkel. Oleme pühendunud rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamisele kaasaaitamisele ning meil on ranged reeglid ja protseduurid, mille abil kliente tuvastada ning võidelda rahapesu ja terrorismi rahastamise vastu. Palume Teil meid aidata, olles nende protseduuride osas mõistev ning esitades meile vajadusel asjakohaseid dokumente.
Internetiturvalisus
Oleme pühendunud kõikide meie kasutajate privaatsuse kaitsmisele ning oleme teinud suuri investeeringuid juhtivatesse turvatehnoloogiatesse, et tagada Teile täielik meelerahu meie internetiteenust kasutades. Kõiki Teie poolt interneti kaudu esitatud tellimusi käsitletakse turvalise ühenduse kaudu ning kõik Teie isiklikud andmed krüpteeritakse ning need on igal ajal kaitstud.
ChangeGroup Estonia OÜ
ChangeGroup Estonia OÜ
ChangeGroup Estonia OÜ on The Change Group International Plc, juhtiva reisijatele ja rahvusvahelistele ettevõtetele välisvaluutavahetuse teenuseid pakkuva ettevõtte tütarettevõte.
The ChangeGroup Internatonal Plc teenindab aastas umbes 3 miljonit klienti ning ettevõttel on ülemaailmne võrgustik, mis koosneb 120 filiaalist 23 linnas 11 riigis Euroopas Põhja-Ameerikas ja Austraalias.
Loe Lisa
Auhinnad ja kuuluvus
Auhinnad ja kuuluvus
Grupp on kasvatanud oma tugevust läbi pühendumuse, professionaalsuse ning innovatsioonile keskendumise ning meie jaoks on suureks auks, et kogu see raske töö on leidnud erinevate auväärsete institutsioonide tunnustust kogu maailmas.
„Meile on suureks auks, et meie ülemaailmseid ettevõtmisi on pidevalt avalikult tunnustatud“
Loe Lisa

Investors In People  |  Europe's Top 500
Top Track 250  |  The Tree Foundation
Heategevus
Heategevus
Osana korporatiivsest ja sotsiaalsest vastutusest on ChangeGroup Estonia OÜ, The Change Group Plc tütarettevõtte juhatus on võtnud endale kohustuse annetada iga aasta 3% netokasumist heategevuslikele üritustele.
Meie asutajad ja töötajad on pühendunud oma korporatiivsele ja sotsiaalsele vastutusele ning töötavad aktiivselt erinevate heategevuslike projektidega kogu maailmas.
Loe Lisa
ChangeGroup (Korporatiiv)
ChangeGroup (Korporatiiv)
The Change Group International avas oma esimese valuutavahetuspunkti Londoni Regent Streetil 1992. aasta aprillis. Ettevõtte asutajaks oli riskikapitali grupp 3i plc ning ChangeGroup on oma tegevusi laiendanud. Praeguseks on ettevõttel filiaalid 11 riigis ja 23 linnas Euroopas, Põhja-Ameerikas ning Aasia-Austraalia piirkonnas ja ettevõte jätkab laienemist.
ChangeGroup Estonia OÜ The Change Group International Plc tütarettevõte.
Loe Lisa
Kliendiharta
Kliendiharta
ChangeGroup – 1992. aastal asutatud, mitmeid auhindu võitnud globaalne valuutavahetusettevõte teenindab iga aasta enam kui 3 miljonit klienti oma 120 filiaalis Euroopas, Ameerika Ühendriikides ning Aasia-Austraalia piirkonnas. Meie peamiseks prioriteediks on tagada Teile suurepärane kogemus alati, kui kasutate meie teenust.
Käesolev harta kirjeldab teenuseid, mida meilt eeldada võite ning see on ka ChangeGroup Estonia OÜ kui ChangeGroup International Plc tütarettevõtte lubadus Teile.
Loe Lisa

Postal Delivery
Let us monitor
the rate for you
Your rights &
our obligations
Your Order
We take security seriously
Your card security code is a three or four digit number. For most cards including Visa and MasterCard, the code is made up of the last three digits printed on the signature strip on the back of the Card.
For American Express, the code is comprised of four digits which can be found on the front, above the main card number. Please do not use the three digit number on the back.
Palun sisesta oma telefoninumber ilma tühikuteta.
Please enter your fax number numerically with no spaces.
As a Finnair Plus member, you can earn points whenever you order money online.
Points will be allocated as follows when you buy foreign currency:
300 € - 500 € = 200 points
501 € - 1000 € = 500 points
1001 € - 3500 € = 1000 points